O NAS

Witamy Cię na stronie House of Nails.
Z myślą o profesjonalnej i kompleksowej obsłudze Twoich dłoni i stóp, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, otworzyliśmy salon w samym sercu Ursynowa, niedaleko metra Natolin.

Zatrzymujemy czas specjalnie dla Ciebie...

Od samego początku W trosce o Was, naszych Klientów, stawiamy na perfekcyjną jakość usług. Nieodłącznym elementem jest zadbanie o Wasze bezpieczeństwo, które możemy zagwarantować każdorazową sterylizacją pakietów narzędzi w autoklawie medycznym, jednorazowe pilniki oraz rękawiczki.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości zabiegi pielęgnacyjne, które przywrócą skórze jedwabną gładkość, jak również piękny wygląd paznokci. Przygotowaliśmy szeroki wybór kolorystyki, stylizacji oraz zdobienia paznokci.

Bez względu na to, czy interesują Cię paznokcie hybrydowe czy żelowe, zapewnimy usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie za najlepszą cenę.

Używamy wyłącznie wysokiej jakości urządzeń kosmetycznych, pracujemy wyłącznie na oryginalnych produktach takich marek jak: OPI, ZOYA, Indigo, Arkana, Noblelashes, Lycon, Trind które zapewniają skuteczność działania z zachwycającym efektem końcowym.

Uzupełnieniem naszej oferty jest henna brwi i rzęs a wkrótce nasza propozycja usług będzie jeszcze bogatsza.

Otoczenie, atmosfera, komfort są ważne również dla nas dlatego nasz salon manicure i pedicure został zaprojektowany w nowoczesny i jednocześnie przytulny sposób. Nasza przestrzeń umożliwia wizytę zarówno intymną jak i towarzyską.

Zespół House of Nails to wykwalifikowana kadra kosmetyczna odkrywająca najnowsze trendy w branży kosmetycznej.

Czekamy na Ciebie!